IN ATENTIA CANDIDATILOR ADMISI LA CICLUL LICENTA - ses. iulie 2020

Depunerea dosarului cu actele în original se face la secretariatul Facultăţii de Construcţii.

Adresa:  str. C.Daicoviciu, nr.15, sala 468, de luni până vineri, între orele 9 00 – 1400..

Accesul publicului la secretariatul facultăţii se face in baza unei programari on-line,accesand link-ul:

În vederea evitării aglomerării și pentru limitarea timpului de așteptare, vă rugăm insistent să respectați cu strictețe ora la care sunteți programat. Persoanele care se prezintă la secretariat vor purta, în mod obligatoriu, mască de protecţie, vor respecta regulile de disciplină sanitară și distanța minimă de siguranță față de alte persoane.

IMPORTANT: Dosarul cu acte/documente  trebuie sa conțină:

(a) Diploma de bacalaureat;

(b) Contractul de studii(completat şi semnat);