LISTE CAZARE ANUL I LICENTA

Program cazări anul 1 Licența: 23-24-25 Septembrie 2020 între orele 08:00-18:00 conform calendarului afișat. Cazările vor avea loc la adresa: strada Observatorului numărul 34, Campus Observator, Căminul 2.
Accesul în campus se va face de pe strada Republicii, fără însoțitori, pe baza respectării condițiilor de distanțare socială.Sunteți rugați să fiți echipați cu o mască de protecție și pix.
Vă reamintim care sunt actele necesare pentru cazare: Copie după certificatul de naștere Copie după buletin 4 poze 3/4(tăiate separat)  În cazul studenților cu părinți cadre didactice va fi necesar să prezinte documentele în doua exemplare și o adeverință PCD(părinte cadru didactic)
După cazare studenții nu sunt obligați să rămână în cămin. Bagajele vor fi aduse ulterior cazării, respectând traseul indicat de marcajele din campus.