Repartizarea studentilor pe grupe, semigrupe - an univ. 2019-2020

Studentii din anul I LICENTA si MASTER sunt rugati sa achite taxa de inmatriculare de 100 lei pana la data de 4.10.2019, care se poate achIta la Biroul de taxe UTC-N de pe str. C.Daicoviciu, nr. 15  (in curte) sau on-line accesand link-ul : https://sinu.utcluj.ro/taxe/. Carnetele de student pentru anul I se pot ridica de la Secretariat facultate (str. C.Daicoviciu, nr. 15, etaj I, sala 468, intre orele 11:00-14:00), cu dovada platii taxei de inmatriculare.

Grupele de la anul I Inginerie civila si anul I CCIA(engl) vor fi modificate dupa sustinerea testului de limba engleza.

Pentru evitarea aglomeratiei in Secretariat, sefii de grupa de la anii II, III, IV Licenta si II Master sunt rugati sa adune carnetele de student si legitimatiile si sa le aduca la Secretariat pentru a fi vizate. Studentilor de la taxa nu li se vizeaza carnetele sau elibereaza adeverinte decat dupa achitarea R1 din taxa de scolarizare.

MULT SUCCES IN NOUL AN UNIVERSITAR!!!